Egeplast ve Ege Yıldız bir
Mazhar Zorlu Holding kuruluşudur.

İletişim & Bilgi

İngas’a Sponsor Olduk

İNGAS 2019’a Ege Yıldız’ın sloganı yine kalite ve güvendi

Doğalgazda da iddialıyız

8. Uluslararası Dogalgaz Kongre ve Fuarı’nda yerini alan Ege Yıldız, “Hava kalitesi doğalgaz ile doğalgaz tesisatının kalitesi bizim ürünlerimizle garanti altına alınır” mesajı verdi

“Ortak enerjimiz, ortak geleceğimiz” vurgusuyla bu yıl sekizinci kez düzenlenen Uluslararası Doğalgaz Kongre ve Fuarı’nda (INGAS 2019) her zaman olduğu gibi Ege Yıldız da yerini aldı. Doğalgazın çevreciliğinin vurgulandığı, hava kalitesinin yükseltilmesinin doğalgaz kullanımıyla mümkün olduğu temasının işlendiği fuarda, Ege Yıldız’ın sloganı ise “Hava kalitesinin güvencesi doğalgaz, doğalgaz tesisatının güvencesi ise Ege Yıldız” oldu.

DAHA İYİ YAŞAM KOŞULLARI İÇİN SORUMLULUĞUMUZ VAR

Açılışını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yaptığı fuarda, iklimlendirme sektörünün dev firmaları bir araya geldi. İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen fuarın açılışında yaptığı konuşmada, hava kirliliği ve küresel ısınmanın yarattığı tehlikelere dikkat çeken İmamoğlu, bilimsel çalışmalara göre, Türkiye’de kirli hava yüzünden hayatını kaybeden insan sayısının, trafik kazalarında yaşamını yitirenlerden fazla olduğunu ifade etti. İmamoğlu, “Bu büyük nüfusa, daha iyi yaşam koşulları yaratmak için çok büyük sorumluluğumuz var. Küresel iklim değişikliğine neden olan endüstriyel uygulamalar yerine, sürdürülebilir enerji yatırımlarını arttırılması ve düşük karbon ekonomisinin sağlanması hususunda da çok kararlı hamleler yapmak zorundayız” dedi.
BAŞARILI BİR FUAR ORGANİZASYONU
Potansiyel alıcılar ve hedef kitle ile birebir ilişkilerin kurulabildiği, üretici firmaların farklılaşan pazar koşullarında karar vericilerle görüşebildiği, ürün tanıtımlarının yapıldığı fuarda Ege Yıldız’ın ürünleri büyük ilgi gördü. Şık standı ve ürün kalitesiyle INGAS 2019’un ““Ortak enerjimiz, ortak geleceğimiz” sloganına karşılık veren Ege Yıldız, başarılı bir fuar organizasyonunu daha geride bıraktı.