Egeplast ve Ege Yıldız bir
Mazhar Zorlu Holding kuruluşudur.

İletişim & Bilgi

Ege Sleep işini sessiz yapar

Sessiz ve kaliteli Ege Sleep

Ege Yıldız’ın sessiz borusu Ege Sleep, kalitesi ve özellikleriyle binaların vazgeçilmezi olmayı başardı.

Binalarda artık teknolojinin getirdiği tüm konfor kullanılıyor. Bu konforu sağlayan önemli özelliklerden biri de ses yalıtımı. 60 yıldır deneyimini, kaliteli üretim anlayışıyla birleştirerek, ileri teknolojiyle üretim yapan Ege Yıldız, binalarda ses yalıtımı için sessiz boruyu üretti.

Ege Yıldız’ın sessiz borusu Ege Sleep, üstün özellikleriyle kısa sürede kullanıcıların ilk tercihi oldu. 18 dB(A) sssizlik değerine sahip olduğu uluslararası performans kuruluşları tarafından onaylanan Ege Sleep, ek parçaları üretiminde ses emici özelliği sahip geliştirilmiş mineral katkılı hammadde kullanılıyor. Ayrıca kritik ses noktaları için en önemli ek parçalardan olan dirsek ve TE’ler için özel tasarımlar yapıldı. Bu parçaların suyun direkt temas ettiği bölgelerine kademeli kalınlık artışı yapılarak, sesin iletimi engellendi. Ege ZSleep sessiz borularda atık su tesisatlarında özel olarak geliştirilmiş gürültü azaltıcı kelepçeler kullanılıyor.

Üstün Özellikleri Var

Sabit contalı sisem sayesinde kolay ve hızlı monte edilebilen Ege Sleep sessiz borunun en önemli özelliklerinden biri de, TPE malzemeden mamul contaları sayesinde sızdırmaz oluşu. Pürürssüz iç yüzeyiyle hızlı akış performansı sağlayan, kimyasallara ve darbelere dayanıklı yapıdaki Ege Sleep sessiz boru, 95 dereceye kadar ısıya da mukavemet gösterebiliyor. Ege Sleep’i emsallerinden ayıan en önemli özelliklerden birisi ise yangın anında zehirli duman çıkarmaması. Bu özellikleriyle Ege Sleep, sessizce işini yapıyor ve kullanıcılarına sessizlik konforunu sunuyor.