Egeplast ve Ege Yıldız bir
Mazhar Zorlu Holding kuruluşudur.

İletişim & Bilgi

EGENİN YILDIZI AGROEXPO TARIM FUARINDA!

Ege Yıldız, Türkiye’nin en büyük tarım fuarında kaliteli malzemeyle modern sulamaya vurgu yaptı

 

VAHŞİ SULAMAYA SON

 

Ege Yıldız ayrıca, İzmir’de bu yıl 19.kez ziyaretçilerine kapılarını açan AGROEXPO 2024’te yeni ürünü yassı sulama borusunu tanıttı

 

Uluslararası Tarım Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı AGROEXPO 2024 geçtiğimiz hafta İzmir’de 19. kez ziyaretçilerine kapılarını açtı. 29 ülkeden 521 katılımcıyı bir araya getiren ve bu yıl “Sürdürülebilirlik” temasıyla gerçekleşen fuarda Ege Yıldız, “su sorumluluktur” sloganıyla çiftçiyi kaliteli malzemeyle, modern sulama sistemlerini kullanmaya davet etti.

Türkiye’nin en büyük tarım fuarında, kaliteden ödün vermeden ürettiği, bu özelliğiyle de yıllardır çiftçiden tam not alan yağmurlama, damla sulama boru ve ek parçalarını tanıtan Ege Yıldız, yeni ürünü yassı damla sulama borusuyla da ilgi odağı oldu.

 

AGROEXPO İHRACAT İÇİN ÖNEMLİ

 

Ege Yıldız Genel Müdür Yardımcısı Türkan Erisev İçer, özellikle ihracat bağlantıları açısından verimli bir fuar geçirdiklerini belirtti. İçer, Ege Yıldız’ın yeni ürünü yassı damlama borusu ile çiftçiye, az su sarfiyatıyla yüksek verim vaat ederken, FIBA Banka ile yaptıkları iş birliği sonucu üç ay sıfır faiz olanağı sunduklarını söyledi. Egeplast ürünlerinin kalitesiyle yurtdışı pazarda da tercih edildiğini hatırlatan İçer,  AGROEXPO 2024’ün kendileri için ihracata yönelik önemli bir buluşma noktası olduğunu vurguladı.

SUYUMUZU KORUYALIM

Ege Yıldız Ziraat Teknik ve Satış Şefi Ufuk Çoban ise gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için suyumuzu korumak zorunda olduğumuzun altını çizdi. Çoban, Ege Yıldız Ankara Bölge Ziraat Satış Şefi Ömer Naci Ünal ile birlikte katıldığı Agro TV, Çiftçi TV ve Vebagron’daki canlı yayınlarda, temiz suyu korumanın önemine değindi. Çoban, “Ege Yıldız olarak yıllardır su sorumluluktur sloganıyla hareket ediyor, suyumuzun bir damlasının boşa gitmemesi için, kaliteli malzemeyle modern sulamayı teşvik etmeye çalışıyoruz” dedi.